Tour dates

2017

19.08 IT BARDONECCHIA Bebop
10.08 IT IVREA Solativo
04.08 IT CALOSSO Vintage Garage
03.08 IT SANREMO Rock In the Casbah
29.07 IT VERCELLI Officine Ferroviarie
28.07 IT SANTHIA’ Shed
27.07 IT TRAVES Pro Loco
22.07 IT MALESCO Pirates Rock festival
21.07 IT BUSCA XXII The Flight Crow
15.07 IT TRIESTE Motorbunch
14.07 AT VILLACH Jibi’s
13.07 DE MUNICH Strom
24.06 UK SWINDON The Groves
23.06 UK WOMBWELL The Alma
22.06 UK STONE The Swan
21.06 UK PICKERING The Lettered Board
18.06 UK BRIDGWATER Bar 27
17.06 UK POLPERRO Polperro Festival
16.06 UK MARGATE The Britannia
09.06 IT ALTARE Motoraduno Tomahawk
03.06 IT SANTO STEFANO BELBO Langhe Rock festival
02.06 IT IVREA Il Giardino
27.05 IT PONTIVREA Beer Room
20.05 ARMA DI TAGGIA Private Party
12.05 COCCAGLIO Ferrovecchio
29.04 MILANO Caffè di una volta
24.04 BRIANCON (F) Central
06.04 LA GRAVE (F) K2
25.03 WETZIKON (CH) Hall of Fame
24.03 KONSTANZ (D) Rock Bar
17.03 LA GRAVE (F) K2
11.03 TORINO Officine Ferroviarie
10.03 CINZANO Namm
04.03 CUNEO Buddha
26.02 BRIANCON (F) Central
25.02 VERCELLI Clubhouse
19.02 LONDON (UK) The Monarch
18.02 LISKEARD (UK) The Albion
17.02 SWINDON (UK) Rollestone
16.02 STONE (UK) The Swan
15.02 SOWERSBY BRIDGE (UK) The Blind Pig
12.02 WOMBWELL (UK) The Alma
11.02 YORK (UK) Castle Howard Ox
10.02 BLACKBURN (UK) Sir Charles Napier
08.02 ASHINGTON (UK) Bubbles
06.02 NEWCASTLE (UK) Trillians
05.02 PICKERING (UK) Lettered Board
04.02 GLOUCESTER (UK) Dick Whittinghton
03.02 LENS (F) Cafe de Paris
28.01 BERGAMO Pdf
21.01 MODENA Hombrelobo
20.01 ROMA Il Postaccio
19.01 ROSETO DEGLI ABRUZZI Ludwig
14.01 IMPERIA Babilonia
13.01 CUNEO La Grotta
06.01 RHO Rock N Roll
01.01 SERRE CHEVALIER (F) La Grotte

2016 / 96 shows

30.12 IVREA Solativo
16.12 BIELLA Ned Kelly
10.12 BUROLO La Fontana
09.12 BELLINZONA (CH) Woodstock
02.12 BRESCIA Rock Out
27.11 TARRAGONA (ES) La traviesa
26.11 MANLLEU (ES) La grange
25.11 GIJON (ES) Savoy
24.11 CANGAS (ES) Salason
23.11 SARRIA (ES) Asociacion Rua da Musica
21.11 CORDOBA (ES) Recycle
20.11 COX (ES) Tnt
19.11 TORREVIEJA (ES) Monroes
18.11 VILLAREAL (ES) Japan Rock Club
12.11 RIVOLI Birra Ceca
11.11 BREGNANO Red Queens
05.11 CAFASSE Casa Rossatto
31.10 VERCELLI Officine Sonore
29.10 PONTINVREA Beer Room
07.10 ACQUI TERME Bar Dante
06.10 TORINO Cornerhouse  *** 500° show!
24.09 PAVIA Csa Alcooligans
17.09 VENTIMIGLIA Barbone in Rock
11.09 VENTIMIGLIA Bumca Festival
10.09 IMPERIA Avalon Pub
03.09 SAVIGLIANO Bar Different
20.08 IMPERIA Notte Bianca
13.08 GAZZUOLO Summer Rock Fest
06.08 CARMAGNOLA Motofestasa
05.08 MAROTTA Tritoni Beach
24.07 TARANTASCA Onde Sonore
17.07 MILANO Diversamente Rock 2016
15.07 ALMESE Bierfest
14.07 CUORGNE’ Linc
09.07 CORTE FRANCA Rock in Franciacorta
01.07 RIVOLI Arcipicchia
29.06 CUNEO Nuvolari Libera Tribù
25.06 TAGGIA Primo raduno dello sciacallo
23.06 LESEGNO Falo’
21.06 BRIANCON (F) Fete de la musique
18.06 BIELLA Circolo Harley Dance
17.06 ORBASSANO Hell’s Chicken
11.06 QUEDLINNURG (D) Kuz Reichenstrasse
10.06 MHULHAUSHEN (D) Kulturfabrik
09.06 KREFELD (D) Kulturrampe
19.05 TORINO Cornerhouse
12.05 IVREA Solativo
03.05 PICKERING (UK) The Rose
30.04 WICK (UK) Blackstairs lounge
28.04 PERTH (UK) Green Room
27.04 EDINBURGH (UK) Bannermans
24.04 LONDON (UK) The Monarch
23.04 EVESHAM (UK) Iron Road
22.04 DONCASTER (UK) Woolpack live
21.04 STONE (UK) The Swan
20.04 SWANSEA (UK) Crowley’s
19.04 MYRTHYR TYDFIL (UK) New Crown Inn
17.04 NEWPORT (UK) The George Maindee
16.04 GLOUCESTER (UK) The Duke Whittnghton
15.04 MARGATE (UK) The Britannia
14.04 HORION HOZEMONT (BE) Rock Village
09.04 TORINO McRyans
08.04 MILANO Legend Club
02.04 BRIANCON (F) Le Central
01.04 IVREA Kascina
31.03 LA GRAVE (F) K2
30.03 SERRE CHEVALIER (F) La Grotte
26.03 BIELLA Gasoline
24.03 TORINO Limo in the city
02.03 SERRE CHEVALIER (F) La Grotte
01.03 GRAZ (AT) Explosiv
29.02 LUBLJANA (SI) Orto Bar
28.02 MUNCHEN (D) Garage
27.02 HUTTWIL (CH) Yorkshire Pub
26.02 GENOVA Lucrezia
25.02 TORINO La Sacra Birra
24.02 TORINO El Barrio
20.02 BRIANCON (F) Central
19.02 LA GRAVE (F) K2
17.02 SERRE CHEVALIER (F) Le Frog 5pm / La Grotte 10om
12.02 MANTOVA Olandese Volante
11.02 BRESCIA Red Dog
10.02 SERRE CHEVALIER (F) La Grotte
06.02 KONSTANZ (D) Rock Bar
05.02 LUZERN (CH) Bruch Brothers
03.02 SERRE CHEVALIER (F) La Grotte
21.01 TORINO Liber
20.01 SERRE CHEVALIER (F) La Grotte
16.01 ACQUI TERME Bar Dante
15.01 LA GRAVE (F) K2
13.01 SERRE CHEVALIER (F) La Grotte
09.01 IMPERIA Babilonia
08.01 CUORGNE Linc
06.01 SERRE CHEVALIER (F) La Grotte
05.01 VERCELLI Officine Sonore
02.01 RHO Rock n Roll

2015 / 96 shows

30.12 SERRE CHEVALIER La Grotte
19.12 PADOVA Grindhouse
05.12 ALESSANDRIA Live 23
04.12 CUNEO Ansel
03.12 TORINO Vertigo
29.11 TARRAGONA (ES) Traviesa
28.11 MANNLLEU (ES) La Grange
27.11 GIJON (ES) Savoy
26.11 XINZO DE LIMIA (ES) Urban Place
25.11 SARRIA (ES) Asociación Rúa da Música
24.11 MADRID (ES) La Mala
23.11 CORDOBA (ES) Recycle
22.11 MALAGA (ES) The Hall
21.11 TORREVIEJA (ES) Monroes
20.11 BENIDORM (ES) Rock Star
18.11 ZARAGOZA (ES) Sala Creedence
14.11 TORINO Officine Ferroviarie
13.11 LESEGNO Falò
07.11 IVREA Solativo
08.10 TORINO Corner House
03.10 BETHUNE (FR) Oxford Cafe
02.10 FOLKSTONE (UK) The Harp Restrung
01.10 ASHFORD (UK) Platform 5
30.09 NORTHAMPTON (UK) King Billy
29.09 SOUTHEND ON SEA (UK) The Railway
28.09 LONDON (UK) Clink
27.09 CAMDEN (UK) The Monarch
26.09 ISLINGTON (UK) O2 Academy
25.09 BANBURY (UK) Mills Art Center
24.09 BIRMINGHAM (UK) The Victoria
13.09 SOUTHAMPTON (UK) Talking Heads
20.09 NEWPORT (UK) The George
19.09 CARDIFF (UK) The Globe
18.09 SWINDON (UK) The Rollerston
17.09 DONCASTER (UK) The Woolpack
16.09 SHEFFIELD (UK) South Sea
15.09 LEICESTER (UK) The Shed
14.09 PICKERING (UK) The Rose
13.09 JUMP (UK) WMC
12.09 NEWBURY (UK) Real Ale Festival
11.09 NEWCASTLE (UK) O2 Academy
10.09 PERTH (UK) Green Rooms
09.09 EDINBOURGH (UK) Bannermans
08.09 MANCHESTER (UK) The Thirsty Scholar
07.09 DERBY (UK) Sitwell Tavern
06.09 MANCHESTER (UK) Rock fest
03.09 COVENTRY (UK) The Arches
02.09 EVESHAM (UK) The Iron Road
31.08 BATH (UK) St James Vault
30.08 MERTHYR TYDFIL (UK) Crownload 2015
28.08 LONDON (UK) Glammed Out festival
22.08 POVOLETTO Povorock 2015
21.08 VILLACH (AT) Jibi’s
19.08 LESINA Barrett
18.08 LESINA Barrett
15.08 VENTIMIGLIA Barbone in Rock
01.08 AQUI TERME Notte Bianca
31.07 IMPERIA Arci Camalli
30.07 SANREMO Pico De Gallo
03.07 CAFASSE Motoraduno Dirty Bikers
26.06 BRESCIA Vecchia Scuola
16.05 IMPERIA Babilonia
15.05 MODENA Borderline
10.05 VERCELLI Officine Sonore
09.05 TORINO Officine Ferroviarie
08.05 IVREA Kascina
02.05 BUSTO ARSIZIO Comunita Giovanile
01.05 RHO Rock n Roll
30.04 VERONA Il Blocco
23.04 TORINO Sacra Birra XX Motoraduno
10.04 ACQUI TERME Bar Dante
07.04 TORINO Gambrinus
03.04 CUNEO Ansel Pub
02.04 SERRE CHEVALIER (F) La Grotte
01.04 LA GRAVE (F) K2
25.03 SERRE CHEVALIER (F) La Grotte
28.02 BRESCIA Black Rose
27.02 AVIGLIANA Tritolo
26.02 SERRE CHEVALIER (F) La Grotte
11.02 SERRE CHEVALIER (F) La Grotte
07.02 VERCELLI Officine Sonore
06.02 ARMA DI TAGGIA Tre Alberi
29.01 TORINO Cornerhouse
25.01 SERRE CHEVALIER (F) La Grotte
25.01 BRIANCON Le Central (F) 5pm
24.01 OULX Bonneville Cafe
23.01 IVREA Solativo
22.01 CUORGNE Linc
09.01 LA GRAVE (F) K2
08.01 SERRE CHEVALIER (F) La Grotte
05.01 ARMA DI TAQGGIA Tre Alberi
04.01 GENOVA Crazy Bull

 

2014 / 116 shows

 

28.12 BRIANCON Le Central
21.12 BRUINO Vecchia Maniera
20.12 VERONA 300 Coctkail Show
19.12 PADOVA Goto Storto
13.12 VALENCIA (E) Hot Rod
12.12 BAEZA (E) Cafe Teatro Central
11.12 CORDOBA (E) Sala Recycle
10.12 MADRID (E) La Mala
09.12 CASTELLON (E) EL Gat Penat
08.12 TARRAGONA (E) La Traviesa
07.12 ZARAGOZA (E) Pub Eccos
06.12 MANNLEU (E) La Grange
05.12 GIRONA (E) La Mirona
29.11 BERGAMO Twentyseven
28.11 PAVIA Circolo Vallepassoscuro
22.11 BRIANCON (F) Central
21.11 CHAMBERY (F) Brin De Zinc
15.11 BETHUNE (F) Oxford Cafè
14.11 NEWPORT (UK) The George
13.11 COVENTRY (UK) The Arches
12.11 LONDON (UK) Dublin Castle
11.11 WATFORD (UK) The Horns
10.11 BRIXTON (UK) Windmill
09.11 DURHAM (UK) Coach & Horses
08.11 SWINDON (UK) The Rollerstone
07.11 PONTYPRYDD (UK) District Club
06.11 ASHINGTON (UK) Bubbles
05.11 PICKERING (UK) The Rose Inn
04.11 MERTHYR TYDFIL (UK) New Crown Inn
25.10 TORINO Cafè Liber
24.10 CUNEO Ansel Pub
13.09 BRIANCON Centrale
12.09 AGLIE’ Hollywod Cafe
07.09 CUNEO Merula
06.09 VENTIMIGLIA Barbone in Rock
05.09 VARESE Old Jesse
30.08 PORDENONE Rock Town
23.08 VERONA Isola Rock 2014
22.08 MACERATA Lo Sfrattato
21.08 RIOLO TERME Baracchina
09.08 BRIANCON (F) Central
01.08 VARISELLA Al Bacio
16.07 KONSTANZ (D) Kolbenfresser
13.07 BERGAMO Ambria Music Festival
10.07 TORINO Caffe del Progresso
05.07 BRIANCON (F) Le Central
04.07 SCALENGHE Country House
03.07 SANREMO Pico de Gallo
28.06 BOLZANO Biker’s Stop
27.06 PADOVA Rock Stone
20.06 RIVOLI Festa della Musica
15.06 TORINO Renegade Saloon
14.06 AQUI TERME Bar Dante
11.06 TORINO Il Maglio
06.06 GENOVA Angelo Azzurro
30.05 CASTELLAMONTE Sin City
24.05 BRIANCON (F) Le Central
23.05 TERAMO Il Baratto
22.05 ROSIGNANO MARITTIMO Old England
16.05 SAVIGLIANO Mezcal
15.05 BRESSO Blue Rose
10.05 FOGGIA V Festa turbolenta
09.05 FOGGIA V Festa turbolenta
03.05 AREN (B) Arel Tattoo fest
02.05 LIEGE (B) Roadhouse
01.05 VOLVERANGE LE MINES (F) No Man’s Land
20.04 VESOUL (F) Cafe Francais
19.04 ST MAURICE COLOMBIER (F) Bar Acat
18.04 FESCHES LE CHATEL Santiago
12.04 VERONA La Pinta
11.04 VITTORIO VENETO Gands
10.04 CANEVA Meskio
30.03 SCHIO Wanted Rock Pub
29.03 VERONA Il Blocco
28.03 STORO Dylan’s
23.03 TARRAGONA (E) La Traviesa
22.03 MANNLEU (E) La Grange
21.03 CALELLA (E) Rock N Apples
20.03 CERDANYOLA DEL VALLES (E) Sala Circus
19.03 MONZON (E) Sala Serjos
17.03 CASTELLON DE LA PLANA (E) El Gat Penat
16.03 ALZIRA (E) La Calle
15.03 BENIDORM (E) Rock Star
14.03 TRES CANTOS (E) Legend
13.03 ALCAZAR DE SAN JUAN (E) Estacion Groove
12.03 CORDOBA (E) Recycle
11.03 JAEN (E) Pub Rock States
10.03 CORDOBA (E) Recycle
09.03 MARINALEDA (E) Sala Palo Palo
08.03 MALAGA (E) Zzpub
07.03 ALAHURIN EL GRANDE (E) Zeppelin
06.03 TOLEDO (E) Sala Clasicos
05.03 SAN SEBASTIAN (E) Bukowski
01.03 KREUZLINGEN (CH) TOM
28.02 USTER (CH) Star Club
26.02 NEUKIRCHEN (AT) NCI
22.02 VERCELLI Big
20.02 ALESSANDRIA Live 23
18.02 TORINO Lavanderie Ramone
14.02 LA GRAVE (F) K2
09.02 VENTIMIGLIA Barbone in Rock
08.02 NICE (F) Texas Truck
07.02 GENOVA Crazy Bull
05.02 CUORGNE Linc
31.01 TORINO Audiodrome
30.01 ALBA Franky’s
25.01 TARANTO Gabba Gabba
24.01 FOGGIA Barrett
23.01 BRINDISI Drink N Roll
22.01 BARI Garage Sound
12.01 TORINO Renegade Saloon
11.01 BRIANCON (F) Le Central
10.01 VARESE Comunità Giovanile
09.01 BIELLA Gasoline
04.01 BRESCIA Altrove
03.01 SOMMA LOMBARDO Celebrity Beach

 

2013  /  134 shows

31.12 CHAMBERY (F) Brin du Zinc
28.12 BESANCON (F) Le Central
20.12 CASTELLAMONTE Sin City
05.12 TORINO Fattore K
30.11 TORINO United
29.11 COAZZE Tabù
28.11 CUORGNE’ Linc
23.11 ACQUI TERME Bar Dante
10.11 MACERATA Gallery Cafe
09.11 S.SEVERINO MARCHE Birreria del Borgo
08.11 TORRE MACERATA Drunk In Public
07.11 VIAREGGIO Paranoid
03.11 ERBA Centrale
02.11 LUZERN (CH) Bruch Brothers
01.11 NEUCHATEL (CH) Bar King
31.10 KUSSNACHT (CH) B70
27.10 VARISELLA Il Bacio
25.10 CASALE MONFERRATO Nonoia
24.10 TORINO Newcastle Pub
19.10 PIANEZZA Barrocco
18.10 BIELLA Numero 7
17.10 SUELLO Pub Stella
12.10 MARSEILLE (F) Le Local
10.10 TORINO Cornerhouse
03.10 CARIGNANO I rubinetti
29.09 CAFASSE Marson A Moda Vieja
28.09 LUINO Red Zone
27.09 PAVIA B&B
20.09 LEINI Crazy Monkey
19.09 PINEROLO Stranamore
14.09 CORBETTA Icaro Bar
12.09 SUSA Suoni Giovani
11.09 TORINO Manhattan
06.09 STRAMBINO Miscela Rock Festival
04.09 CUNEO Falò
03.09 BRESCIA Lio Bar
30.08 VARISELLA Al Bacio
29.08 CUORGNE’ Cuorgnè Rock Festival
25.08 CARPI Karlstube
23.08 LEINI’ Crazy Monkey
18.08 SUSA Focacciando
17.08 PISA Giuda Ballerino
16.08 SANTO STEFANO AL MARE Notte delle Note
10.08 CASTELFIDARDO Fuckin Rock Season
09.08 FERMO Upside Down Festival
08.08 SAN VITO DEI NORMANNI Rockinday festival
07.08 GROTTAGLIE Caffè Nenè
06.08 LEPORANO Dr Jekyll & Mr Hide
03.08 SELVA DI FASANO Jerberas
02.08 CASTELLANETA Clubhouse
01.08 FAGGIANO Cambusa
31.07 TARANTO Il Palio
25.07 S.AMBROGIO La Sacra Birra
20.07 SUSA Excalibur
18.07 CEVA Cerveza Fest
17.07 CUORGNE’ H48 Festival
16.07 CANNES (F) Ma Nolan’s
13.07 PARLA (E) Let’s go
12.07 IRUN (E) Sala Tunk
11.07 PLASENCIA (E) Sala Impacto
10.07 MADRID (E) Sala Wurlitzer
07.07 GUADALAJARA (ES) Sala Bumerang
06.07 ALCALA DE HENARES (E) Sala Ego
05.07 SALAMANCA (E) Sociedad de Hard Rock
04.07 VIGO (E) Fabrica de Chocolate
03.07 OURENSE (E) Cafe Cultural Auriense
02.07 BOADILLA DEL MONTE (E) Rock N Play
30.06 TARRAGONA (E) La Traviesa
29.06 CALELLA (E) Rock N Apples
28.06 TUDELA (E) La locura de Angel
27.06 MONZON (E) Serjos Zona Rock
26.06 ZARAGOZA (E) Arena Rock
24.06 TORREVIEJA (E) El Nido
23.06 ALZIRA (E) El Calle
22.06 BENIDORM (E) Rock Star
21.06 ORIUHELA (E) La Gramola
20.06 CASTELLON (E) D’Leyend
19.06 BARCELONA (E) Kinky Boots
16.06 L’ESTARTITT ( E) El Mariscal
15.06 MANNLEU (E) La Grange
14.06 TERRASSA (E) Infierno
13.06 GIRONA (E) La Imprempta
12.06 CANNES (F) Ma Nolan’s
07.06 MEDA Rock N Roll
06.06 BRESCIA Nonna Mercede
01.06 CUNEO Pre Summer Fest
31.05 CASALE MONFERRATO Insonnia
27.05 TORINO United
24.05 LESEGNO Falò
23.05 CARIGNANO I Rubinetti
18.05 NICHELINO Cafe Evolution
11.05 IDRO Robroy
10.05 TRENTO Binario 79
09.05 MARINA DI RAVENNA Ghinea
03.05 NOVARA Battisti
01.05 TORINO Lavanderie Ramone
30.04 ARE’ Viandante Festival
28.04 SAN MAURO PASCOLI Flyin Donkey
27.04 L’AQUILA Case Matte
26.04 TORTORETO k28
25.04 ROMA Porky’s
24.04 PERUGIA Rock N Roll
21.04 CANNES (F) Ma Nolans
20.04 SANREMO Aighesè
19.04 TRANA Axelhouse
13.04 ASTI Calice Divino
06.04 KREUZLIINGEN (CH) T.O.M.
05.04 VILLINGEN (D) Schuer
04.04 TUTTLINGEN (D) Schutzenhaus
03.04 LA GRAVE (F) K2
31.03 CAFASSE Marson A moda d’veja
30.03 TORINO Cafè Procope w/ HENRY PADOVANI
29.03 BORGO D’ALE Shamrock
28.03 MILANO Goganga
23.03 TAVANNES (CH) Seven Bar
22.03 PONTE TRESA (CH) Tonino disco pub
17.03 UDINE Piper Music
16.03 PORDENONE Piper
15.03 BOLZANO Zentis
14.03 TORINO Magazzini Sul Po
09.03 MILANO Erbamatta
02.03 CALIZZANO La Gomeira
01.03 PIACENZA Bullone
23.02 ORNAVASSO Estabì
22.02 COMO Il Covo
16.02 MILANO Zoe
10.02 PARMA Mcqueen
09.02 LUCCA Zio Rock
08.02 LA GRAVE (FR) k2
02.02 USTER (CH) Rock City w/ RHINO BUCKET
01.02 KONSTANZ (DE) Contrast
29.01 TORINO United w/ RHINO BUCKET
28.01 BRESSO Blue rose saloon w/ RHINO BUCKET
04.01 LA GRAVE (FR) k2

 

2012   /  74 shows

 

29.12 PARMA Glitterhouse
28.12 MILANO Dundee Pub
27.12 TORINO Cornerhouse
22.12 ST.ETIENNE (FR) Thunderbird Lounge
21.12 CHAMBERY (FR) Brin de Zinc
20.12 NEUCHATEL (CH) Bar King
14.12 PIOBESI Hobb’s end
01.12 TORINO Cafè Liber
30.11 OULX Bonneville Cafe
24.11 BUSTO ARSIZIO Comunità Giovanile
23.11 TORINO Lapsus
17.11 ALBA Underking
16.11 BUSSOLENO Cotonificio
13.11 TORINO Lavanderie Ramone
09.11 TRANA Axelhouse
06.11 VAL DELLA TORRE La Ruota
03.11 MONDOVI’ Dulcamara
02.11 TORINO Rainbow *** Unplugged
01.11 CUORGNE’ Linc
31.10 CALIZZANO La Gomeira
27.10 TERAMO Il Baratto
26.10 ASCOLI PICENO Bad Bull
14.10 VIGEVANO Tonauth Messicano
13.10 TRENTO Binario 79
12.10 TREVISO Santi Angeli Live
11.10 CANEVA Meschio *** Unplugged
10.10 BERGAMO Drusos’ Circus
06.10 VILLAREGGIA Bar Nazionale
05.10 AOSTA Old Distillery
04.10 TORINO Il Maglio
29.09 TAGGIA Music Hole *** Unplugged
28.09 RHO Rock & Roll
26.09 TORINO Santa Margo’ *** Unplugged
23.09 RIVAROLO Alex’s Cafe
22.09 ALESSANDRIA Rock & Roll
21.09 TORINO United Club
15.09 PINEROLO Cele *** Unplugged
14.09 LEINI’ Crazy Monkey
11.09 TORINO Santa Margo’ *** Unplugged
10.09 TORINO Manhattan *** Unplugged
01.09 GARESSIO M2
04.08 SUSA Festival Suoni Giovani
03.08 AVIGLIANA Bel Sugnè
02.08 CARAMAGNA PIEMONTE 20tre festival w/ MARKY RAMONE
01.08 SANREMO Rock in the casbah festival
28.07 LIZZANO Surf Cafè
27.07 TARANTO Lucky Moment
26.07 RECANATI Gran Bar
25.07 MONDOVI’ Caimano
24.07 ARMA DI TAGGIA Boh Bar
21.07 BEAULARD Ombar Rock Fest
20.07 AVIGLIANA Tritolo *** Unplugged
27.05 BRESSO Blue Rose w/ BLAZE BAYLEY
26.05 USTER (CH) Rock City
25.05 RHEINBACH (CH) ‘s Cultur Beutel
24.05 ORNAVASSO Estabi’ w/ BLAZE BAYLEY
11.05 ARMA DI TAGGIA Boh Bar
04.05 TORINO United
30.04 UDINE Music Piper
29.04 VICENZA Jo
28.04 PADOVA Alle Streghe
27.04 VERONA Eagles Plus
25.04 PARMA Bandit w/ BLAZE BAYLEY
14.04 AVIGLIANA Vasco Kafe
13.04 TORINO Il Peocio w/ BLAZE BAYLEY
08.04 RIVAROLO Condo Music Club
22.03 TORINO Cornerhouse
09.03 COLLEGNO Padiglione 14
25.02 CHIERI La Crota
18.02 MILANO Csa Vittoria
10.02 COMO Woodstock
04.02 ORNAVASSO Estabì w/ Gilby Clarke
28.01 RIVOLI Bierkeller
21.01 ALESSANDRIA Mephisto

2011  /  3 shows

26.11 CALIZZANO La Gomeira
25.11 AVIGLIANA Tritolo
29.07 SUSA Excalibur

 


One Response to Tour dates

  1. […] Στον παρακάτω σύνδεσμο μπορείτε να δείτε τις ημερομηνίες που ανακοινώθηκαν στην επίσημη σελίδα της μπάντας . Dobermann – Tour Dates 2017 […]

Lascia una risposta

L'indirizzo email non verrà pubblicato. I campi obbligatori sono contrassegnati *